Krąg Biblijny
Żywiec - Zabłocie
Może kiedyś próbowałeś, zwracałeś się o pomoc do Boga? Może Jego słowa wydały Ci się wtedy za trudne, niezrozumiałe?  Nie potrafiłeś zinterpretować tego, co Bóg chce Ci przekazać… zbyt szybko się poddałeś?

Dziś stajesz przed wielką szansą. Jest wielu ludzi, którzy chętnie pomogą Ci odkryć prawdę i przesłanie Pisma Świętego. Podzielą się dobrą nowiną, słowem, doświadczeniem. Może to właśnie Ty sprawisz, że odnajdzie się w innych nowe natchnienie.

To właśnie w Kręgu Biblijnym istnieje możliwość dotarcia do sedna i odkrycia słów, które Jezus kieruje właśnie do Ciebie. Krąg Biblijny powstał właśnie po to, byś mógł podzielić się swymi wątpliwościami, znaleźć oparcie, przyjaciół, ludzi życzliwych Tobie i szczęście. Możesz z nami rozważać i wciąż na nowo odkrywać fragmenty Pisma Świętego.  Jakże są one dziś niezbędne dla uzyskania spokoju i radości ducha. „Błogosławieni, którzy słuchają słowa Bożego i go przestrzegają” (Łk 11,28).

Serdecznie zapraszamy na spotkania kręgu biblijnego w Parafii Św. Floriana w Żywcu Zabłociu w każdy poniedziałek o godz. 18.45 - ks. Robert Oczkowski.