NIEDZIELA, 17 MARZEC 2024:
6.00 Za Parafian
7.30 + Jadwiga i Kazimierz Bogdanik
9.00 + Franciszka Michalak z mężem Tadeuszem i synami
10.30 Roczki: Henryk i Stanisław Kłusak
Chrzty po Mszy św.: Rozalia Zofia Szupik
12.00 + Maria i Antoni Jakubiec
18.00 Z okazji urodzin o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Moniki
PONIEDZIAŁEK, 18 MARZEC 2024;
6.30 + Józefa Lach (dar modl. urodzinowej) z mężem Władysławem
7.00 + Marek Góra
9.00 + Witold Mojżeszek
18.00 O opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo dla Małgorzaty w 18 r. ur.
WTOREK, 19 MARZEC 2024:
6.30 + Stanisław i Anna Lach w 5 r. śm.
7.00 + Łukasz Duraj
9.00 + Józef Młyński z rodzicami
18.00 O zdrowie, wytrwanie w łasce uświęcającej, o dobrą i szczęśliwą śmierć, dla chorych o ulgę w cierpieniu, dla wszystkich członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i o łaskę nawrócenia grzeszników
ŚRODA, 20 MARZEC 2024:
6.30 + Jan Florek
7.00 + Wiesław Biel z rodzicami i teściami
9.00 + Helena Kubaszko
18.00 + Irena i Stanisław Miodońscy z rodzicami
CZWARTEK, 21 MARZEC 2024:
6.30 + Henryk Herzk w 3 r. śm. z żoną
7.00 + Blanka Czul
18.00 W intencji Hospicjum
PIĄTEK, 22 MARZEC 2023:
6.30 + Karolina i Zygmunt Świątek
7.00 + Tadeusz Droździk
7.00 + Anna i Kazimierz Strózik
18.00 W intencji udających się na EDKa
SOBOTA, 23 MARZEC 2024:
6.30 + Stanisław Pawlus
7.00 + Janina Śleziak z mężem Władysławem
7.00 + Antoni Matuszek w rocznicę śm.
18.00 + Korneliusz Jamroziński
NIEDZIELA, 24 MARZEC 2024:
6.00 + Anna Targosz w 11 r. śm.
7.30 + Józef Smułka w 11 r. śm.
9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski w 60 r. urodzin dla Władysławy
10.30 + Adam Klimas w 23 r. śm.
12.00 Za Parafian
18.00 + Genowefa Majewska w 6 r. śm. z mężem Stanisławem
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W ŻYWCU – ZABŁOCIU
REKOLEKCJONISTA: KS. DR PIOTR GÓRA
NIEDZIELA, 17 MARCA 2024
6.00 Msza święta z nauką ogólną
7.30 Msza święta z nauką ogólną
9.00 Msza święta z nauką ogólną
10.30 Msza święta z nauką ogólną
12.00 Msza święta z udziałem rodzin z dziećmi
17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
18.00 Msza święta z nauką ogólną
20:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
20:30 Namiot Spotkania (modlitwa Słowem Bożym w czasie Adoracji)
21:00. Apel Jasnogórski
PONIEDZIAŁEK, 18 MARCA 2024
9.00 Msza święta z nauką ogólną
10.45 Nauka rekolekcyjna dla uczniów kl. I – IV
11.45 Nauka rekolekcyjna dla uczniów kl. V – VIII
18.00 Msza święta z nauką ogólną
20:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
20:30 Namiot Spotkania (modlitwa Słowem Bożym w czasie Adoracji)
21:00. Apel Jasnogórski
Przed Mszą św. o godz. 9.00 i 18.00 Różaniec (cz. I i II)
WTOREK, 19 MARCA 2024
8.00 Spowiedź święta
9.00 Msza święta z nauką ogólną
10.00 Spowiedź święta
11.30 Nauka rekolekcyjna dla uczniów kl. III – IV
15.00 Spowiedź święta
16.00 Nauka rekolekcyjna dla uczniów kl. V – VIII
17.00 Spowiedź święta
18.00 Msza święta z nauką ogólną ( po Mszy św. Akatyst ku czci św. Józefa)
20:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
20:30 Namiot Spotkania (modlitwa Słowem Bożym w czasie Adoracji)
21:00. Apel Jasnogórski
ŚRODA, 20 MARCA 2024
9.00 Msza święta z udzielaniem sakramentu Namaszczenia Chorych
10.45 Msza święta dla uczniów kl. I – IV
11.45 Msza święta dla uczniów kl. V – VIII
18.00 Msza święta z nauką ogólną
Przed Mszą św. o godz. 9.00 i 18.00 Różaniec (cz. III i IV)