Ogłoszenia duszpasterskie
Żywiec - Zabłocie
20 PAŹDZIERNIKA 2019: 29. NIEDZIELA ZWYKŁA.

1.    Rozpoczynamy dziś Tydzień Misyjny pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani”. O godz. 17:30 odmówimy różaniec wraz z Kołem Misyjnym. Przed domem katechetycznym można wybrać sobie kalendarz na rok 2020, składając ofiarę na dzieła misyjne ks. Konrada Caputy w Shirati. Bóg zapłać.

2.     Podczas nabożeństw różańcowych w tym tygodniu modlić się będziemy: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 z uczniami poszczególnych klas ze szkoły podstawowej, w sobotę – z Hospicjum Św. Faustyny, a w przyszłą niedzielę – z Parafialną radą Duszpasterską.

3.    We wtorek, 22 października, czcimy w liturgii w całym Kościele Św. Jana Pawła II.

4.    W środę, 23 października, wspominamy Św. Józefa Bilczewskiego.

5.    Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w piątek, 25 października, na plebanii po Mszy wieczornej.

6.    W sobotę, 26 października, rozpocznie się triduum przed Bierzmowaniem. Kandydatów do Bierzmowania z klas VIII prosimy o przyjście do kościoła na godz. 9.30.

7.    W Klubie „Papiernik” odbędą się warsztaty Gospel w dniach 25 – 27 października. Wstęp wolny. Warsztaty Gospel polegają na nauce śpiewu chóralnego o tematyce religijnej na głosy. Zachęcamy do uczestnictwa wspólnoty działające przy naszej parafii, dzieci, młodzież i dorosłych. Można przyjść całymi rodzinami. Proszę zgłaszać swój udział telefonicznie pod nr 731 100 570. Zwieńczeniem Warsztatów Gospel będzie koncert finałowy w naszym kościele w niedzielę, 27 października, bezpośrednio po Mszy wieczornej.  

8.    W Bielskim Centrum Kultury odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny „Oczy Etiopii” w dniu 30 października o godz. 18.00. Uzyskane ze sprzedaży biletów środki i inne darowizny celowe zostaną przekazane na leczenie operacyjne chorób oczu ubogich mieszkańców Etiopii. Do udziału w koncercie zachęca Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej.