Ogłoszenia duszpasterskie
Żywiec - Zabłocie
20 STYCZNIA 2019: 2 NIEDZIELA ZWYKŁA.

1.    W dniach 22-27 stycznia odbędą się w stolicy Panamy Światowe Dni Młodzieży. Spotkania będą miały charakter maryjny, zgodnie z hasłem wyznaczonym przez papieża: „Oto ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według słowa twego”. Do Panamy udało się ok. 3,5 tys. pielgrzymów z Polski. Naszą diecezję reprezentują 22 osoby.

2.    W poniedziałek, 21 stycznia, przypada wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

3.    We wtorek, 22 stycznia, Wspólnota Służebnica Ducha zaprasza na Mszę świętą o godz. 18.00 i wspólne kolędowanie. W tym dniu odbędą się spotkania w grupach dla kandydatów do Bierzmowania o godz. 17.00 w szkole podstawowej o godz. 17.00.

4.    W czwartek, 24 stycznia, wspominamy w liturgii św. Franciszka Salezego.

5.    W piątek, 25 stycznia, obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła. W tym dniu o godz. 17.00 odprawione zostanie w naszym kościele nabożeństwo do Matki Bożej Królowej Pokoju. Zapraszamy Róże Parafialne do wspólnej modlitwy.

6.    W sobotę, 26 stycznia, wspominamy w liturgii św. Tymoteusza i Tytusa.

7.    Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Serdecznie dziękujemy za gościnne przyjęcie kapłanów „po kolędzie”. Jeżeli ktoś był nieobecny, może zamówić indywidualną wizytę. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczone zostaną na działalność Kurii Diecezjalnej, na ubezpieczenie naszego kościoła i budynków parafialnych oraz na potrzeby duszpasterskie kapłanów.