Wszyscy duszpasterze
Żywiec - Zabłocie
Proboszczowie, wikariusze i rezydenci w parafii (lata pracy duszpasterskiej):

Ks. Prob. Stanisław Słonka, 1937 - 1975, zm. 5.07.1975
Ks. Władysław Wolny, 1942 - 1945, zm. 16.07.1991
Ks. Józef Hetnał, 1944 - 1945, zm. 18.09.1982
Ks. Jerzy Iżowski, 1945 - 1946, zm. 15.05.1971
Ks. Stefan Szeremeta, 1946 - 1947, zm. 24.01.1956
Ks. Franciszek Figura, 1947 - 1957, zm. 9.08.1986
Ks. Jan Krysta, 1957 - 1962
Ks. Marian Matusiak, 1962 - 1965, zm. 17.11.2015
Ks. Stanisław Kowalik, 1965 - 1967, zm. 21.01.2013
Ks. Jan Kracik, 1965 - 1966, zm. 24.04.2014
Ks. Eugeniusz Surgent, 1966 - 1968
Ks. Józef Warchoł, 1967 - 1971
Ks. Józef Ulman, 1968 - 1971, zm. 5.03.1976
Ks. Józef Szafarczyk, 1971 - 1973, zm. 8.03.2001
Ks. Bolesław Wawak, 1971 - 1972
Ks. Czesław Gacek, 1972 - 1973, zm. 17.11.2010
Ks. Jan Dubiel, 1973 - 1975, zm. 28.05.2006

Ks. Prob. Eugeniusz Góra, 1975 (od 1973) - 1984
Ks. Andrzej Famułka, 1975 - 1977
Ks. Franciszek Kosek SDS, 1976 - 1981, zm. 29.12.2004
Ks. Marian Jancarz, 1976 - 1978
Ks. Józef Walusiak, 1978 - 1980
Ks. Adam Cichoń, rez. 1978 - 1979, zm. 25.08.1979
Ks. Stanisław Kozieł, 1980 - 1984
Ks. Andrzej Pieróg, 1982 - 1984
Ks. Franciszek Ślusarczyk, 1984 - 1988

Ks. Prob. Józef Jania, 1984 - 1994
Ks. Zbigniew Rapacz, 1984 - 1986
Ks. Ryszard Huczek, 1986 - 1989
Ks. Alfons Wileński, rez. 1987 - 2001, zm. 30.01.2001
Ks. Roman Bogacz, 1988 - 1990
Ks. Wiesław Ostrowski, 1989 - 1994
Ks. Waldemar Niemiec, 1990 - 1993
Ks. Władysław Kubasiak, 1991 - 1992
Ks. Paweł Rajda, 1992 - 1995
Ks. Grzegorz Klaja, 1993 - 1996

Ks. Prob. Stanisław Kozieł, 1994 -
Ks. Zdzisław Grochal, 1994 - 2005
Ks. Marek Studenski, 1995 - 2002
Ks. Mieczysław Żelazny, 1996 - 1997
Ks. Jacek Paweł Przybyła, 1997 - 2000
Ks. Józef Pasternak, 1998 - 2004
Ks. Adam Hopciaś, 2000 - 2010
Ks. Ryszard Rejman, 2002 - 2003
Ks. Przemysław Sawa, 2004 - 2005
Ks. Grzegorz Strządała, 2004 - 2005
Ks. Dariusz Kocan, 2005 - 2007
Ks. Szymon Tracz, 2005 - 2011
Ks. Zdzisław Wrona, 2007 - 2009
Ks. Kamil Kaczor, 2009 - 2017
Ks. Marian Kulik, 2009 - 2010
Ks. Klaudiusz Dziki, 2010 -
Ks. Tomasz Hahn, 2011 - 2015
Ks. Grzegorz Piekiełko, 2012 - 2016
Ks. Ariel Stąporek, 2015 -
Ks. Przemysław Gorzołka, 2016 -
Ks. Filip Magiera, 2017 -


Księża pochodzący z parafii (według lat święceń):

Ks. Florian Pieczara CM, 1946, zm. 2.06.1985
Ks. Kazimierz Cieślar, 1951, zm. 26.10.1979
Ks. Jan Porzycki, SChr, 1951, zm. 5.11.1990
Ks. Jerzy Schneider, SDB, 1953, zm. 22.11.2011
Ks. Jan Łasut, 1964, zm. 12.10.2012
Ks. Janusz Kocoń, 1975
Ks. Andrzej Kocoń, 1976, zm. 9.01.2005
Ks. Marek Kocoń, 1980, zm. 24.05.1994
Ks. Krzysztof Błachut, 1982
Ks. Konrad Caputa, 1985
Ks. Adam Stawarz, 1986
Ks. Wiesław Widuch, 1990
Ks. Tomasz Błachut, 1992
Ks. Mirosław Wróbel, 1996
Ks. Wojciech Jamroziński, 1999
Ks. Marcin Sandok, 2000
Ks. Jakub Kałachurski, 2005
O. Tomasz Tlałka OSPPE, 2009
Ks. Kamil Jurek, 2017
Ks. Tomasz Mikociak, 2017