Za nami tydzień pełen wrażeń! Od 23 do 27 stycznia 2017r. w godzinach od 9:00 do 13:00 grupa ok. 50-ciu dzieci codziennie świetnie się bawiła! W ramach kolejnej półkolonii Oratorium Owieczka, działająca przy parafii św. Floriana w Żywcu-Zabłociu, zorganizowała zajęcia w budynku SP nr 1. Pod czujnym okiem opiekunów, spośród których większość stanowili członkowie wspólnoty Służebnica Ducha, dzieciaki w wieku od 6 do 14 lat rozwijały zdolności plastyczne i sportowe, a także poznawały własną psychikę przez gry i zabawy. Zajęcia zostały przygotowane w oparciu o bajkę pt. „W głowie się nie mieści!” Mieliśmy też okazję obejrzeć inny film – „Królową Śniegu 3” w żywieckim kinie. Wyjście do kina było też okazją do stoczenia śnieżnej bitwy w parku, jak również do odwiedzenia zoo i spaceru. Największą atrakcją był chyba jednak wyjazd na kulig do Węgierskiej Górki, zakończony ucztą przy ogniu.
Czas półkolonii był czasem pracowitym i... radosnym! Tą radość widać na zdjęciach...